Ev & Yaşam

Yaşam Alanlarında Sonbahar Renklerine Yer Açın

14 Ekim 2022 Cuma

Tüm Ev ve Yaşam

Sonbahar, yaşam alanlarında doğayı anımsatan  toprak ve turuncu tonlarını ve ahşap dokusunu  kullanabileceğiniz yılın en güzel mevsimi. Yağmurlu günler ve sonbahar hüznü geri döndüğüne göre, Seramiksan’ın sonbahar ruhunu yansıtan ürünleriyle evinizi sonbahara hazırlamanın tam zamanı. Turuncu, koyu gri, kahverengi, bej gibi mevsime özgü renkler ile evinize sıcak bir hava katabilirsiniz.

Bumpy

Son dönemin popüler küçük karo trendine yeni  bir yorum getiren ‘’Bumpy Serisi’’,  10x30 - 10x40 cm ebadı,  soft ve canlı renklerden oluşan 11  farklı düz  renk paletiyle mekanlara  tasarım özgürlüğü  sunuyor.

Classic Wood

Seramiksan’ın Fishbone koleksiyonunda yer alan, Sıcak ahşap dokusunu doğaya dönüş hissi ile buluşturan 40x60 cm ‘’Classic Wood Serisi’’,   klasik ve zamansız bir görünüm sunuyor. Türkiye’de ilk kez özel kalıptan üretilen chevron formu ile eski ahşap parke döşemelerini anımsatıyor. 

Sicilya

Sicilya’nın tarihi dokusundan ilham alan, gri ve bej renklerine sahip ‘’Sicilya Serisi’’  ise  zengin desen seçenekleriyle sonbahar romantizmini mekanlarınıza taşıyor.

Arama Ekranını Kapat
x

Seramiksan'da Ara