Ev & Yaşam

Dekorasyonda Gri Renk ile Sadeliği Yeniden Keşfedin

13 Eylül 2022 Salı

Tüm Ev ve Yaşam

Denge, huzur ve sakinliğin rengi grinin, her tonu yaşam alanlarına ayrı bir hava katıyor. Güne huzurlu ve sakin bir başlangıç yapmak isteyenlerin tercihi olan gri renge, dekorasyonunuzda yer vererek dengeli, uyumlu ve dinginliğin tadını çıkaracağınız ortamlar yaratabilirsiniz.

Seramiksan’ın sadeliği size yeniden keşfettirecek, grinin en güzel tonlarına sahip yeni porselen karo serileri Harmony, Trio ve Pietra ile yaşam alanlarında sakin ve ilham dolu mekanlar oluşturun.

Mermer ve doğal taşın en uyumlu halini mekanlara yansıtan mat yüzeye sahip Harmony Serisi’nin, gri yüzeyindeki sıcak gold damarları ile yaşam alanlarınıza lüks bir dokunuş ve ahenk katabilirsiniz. Alplerden gelen Pietra Grigia, Verona’dan gelen Pietra Grey ve İspanya’nın güneyinden gelen renkli taşlar ile zenginleştirilmiş Trio Serisi, bu 3 karakteristik taş dokusunu mat görünümüyle birleştirerek sizlere  güçlü ve zamansız mekanlar vaat ediyor. Gri mermer trendinin en güzel yorumu Pietra ise  sadeliği ön plana çıkaran modern çizgileri ile yaşam alanlarınıza farklı bir yorum katacak.

Arama Ekranını Kapat
x

Seramiksan'da Ara