Ev & Yaşam

Yaşam Alanlarında Kusursuz ve Modern Mermer Görünümüne Yer Açın

8 Temmuz 2022 Cuma

Tüm Ev ve Yaşam

Son yılların popüler dekorasyon  trendlerinden olan mermere  yaşam alanlarınızda yer vererek cesur ve şık mekanlar yaratabilirsiniz.  Dekorasyonda vazgeçilmez malzeme haline gelen mermer görünümlü porselen karolar güçlü, etkili ve kişiliği olan yaşam alanları için sizin en iyi seçenek. Koyu renk ve keskin hatlarla bir araya geldiğinde maskülen bir tarz oluşturan mermer görünümlü porselen karolar,  soft ve yumuşak renkler ile buluştuğunda ise çok daha ferah ve taze bir atmosfer yaratıyor. Seramiksan’ın doğayı mekanlara yansıtan, kusursuz mermer görünümlü porselen karoları ile yaşam alanlarınızda yeni bir dönemi başlatın.

Cesur, modern ve büyüleyici..

 İç mimarinin göz alıcı malzemesi mermere sofistike bir yorum getiren, yeni trend mermer serisi 60x120 cm İnvisible Marble, karakteristik  gri damarlı dokusu ile modern ve etkileyici yaşam alanları oluşturabilirsiniz.

Gökyüzünün Sonsuz Güzelliği Yaşam Alanlarında

Seramiksan’ın Onix Ocean Blue mermerinden ilham aldığı 60x120 göz alıcı Pacific serisi,  hem doğayı, hem dinginliği, hem de sonsuzluğu vurgulayan mavi rengi ile mermerin ihtişamlı güzelliğiyle birleştirerek mekanlara benzersiz bir dokunuş katıyor. Gökyüzü ile okyanusun derinlikleri arasında sizi hayallere sürükleyen Pacific serisi ile yaşam alanlarında sakin ve rahatlatıcı bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Yılın Trendi  Renkli Mermere Eşsiz Bir Yorum

Seramiksan’ın 60x120 cm Galaxy serisi,  kökleri doğaya uzanan yeşil ve  okyanus sularının turkuaz tonları ile yaşam alanlarınızda  tazeleyici bir etki yatabilirsiniz.  

Arama Ekranını Kapat
x

Seramiksan'da Ara