Ev & Yaşam

Yaz Sezonu Başlamadan Otellerde Şimdi Yenilenme Zamanı

15 Nisan 2022 Cuma

Tüm Ev ve Yaşam

2022 yaz sezonu başlamadan, oteller ve tatil köyleri banyo, lobi, havuz, bahçe ve teras  gibi yenileme ihtiyacı bulunan ortak kullanım alanlarında,  renovasyon çalışmalarını hızlandırdı. Renovasyon dönemi başlamışken, yenileme yapacak oteller için farklı dekorasyon önerilerini bir araya getirdik. Keyifli Okumalar..

Otele ilk giriş yapıldığı anda müşteriler tarafından en dikkat çeken bölüm, karşılama alanları yani otel lobiledir. Otelin kimliğini yansıtan yerlerin başında gelen lobiler, artık büyük bir sosyal merkez haline dönüşmüştür. Bu bölümlerde yenileme yapacaksanız, mekanlara parlaklık ve ışıltı katan mermer görünümlü porselen seramikler tercih ederek, müşterilerinizi  ilk andan etkileyebilirsiniz. Nanotech teknolojisiyle üretilen bu ürünler, kir ve leke tutmayan yüzeyi ile bakteri oluşumunu engelliyor. Ayrıca çay ve kahve gibi lekeler kolay temizlenerek, özel bir bakım gerektirmiyor.

Havuzlar için, misafirlerinizin havuz keyfini taçlandıracak mavi, lacivert, beyaz gibi farklı renk alternatifleri sunan havuz seramikleri kullanarak, hijyenik ve canlı bir görünüm yakalayabilirsiniz. Havuz çevresi ve spa gibi ıslak alanlarda ise kullanım avantajı sunan kaydırmazlık özelliği bulunan ürünler tercih ederek,  müşterilerinizin olası tehlikelerine karşı şimdiden önlem alabilirsiniz.

Arama Ekranını Kapat
x

Seramiksan'da Ara