Ev & Yaşam

Yazlıklarda Yenilenme Zamanı

8 Nisan 2022 Cuma

Tüm Ev ve Yaşam

Yaz mevsiminin yaklaşmasıyla birlikte tatil planları yapılırken,  yazlık evi olanlar evlerinin dekorasyonuna odaklanmaya çoktan başladı. Yaz mevsiminin keyfini çıkardığınız, yılın tüm yorgunluğunu üzerinizden atacağınız  yazlık evinizde,  konforlu vakit geçireceğiniz dekorasyon önerilerini sizler için hazırladık. Keyifli Okumalar..

Yazın Ferahlığını Beyaz ile Taçlandırın

Yazlık evlere en çok yakışan renk kuşkusuz beyazdır. Yazlık ev dekorasyonunuzda beyaz renge daha çok yer vererek, yazın eşsiz enerjisini ve ferahlığını evlerinizde devam ettirebilirsiniz. Uçuşan beyaz tül perdeler, yer ve duvarlarda beyaz renkli seramik seçimleri ile huzur dolu ve dinlendirici bir ambiyans oluşturabilirsiniz.

Floral  Esintilere Yer Verin

Duvarlarınızda düz renklerden sıkıldıysanız, son dönemin popüler trendlerinden floral ve tropikal desenler ile evlerinize ilkbahar esintisi ve solmayan bir yeşillik taşıyabilirsiniz.

Yazlıkların Vazgeçilmezi Havuzlar

Yaz sezonu başlamadan, yazlık evlerin vazgeçilmezi olan havuzların yenilenmesi için ilkbahar en uygun mevsim. Sizde havuzunuzun yenilenmesi gerektiğini düşünüyorsanız, suyun şeffaflığından okyanusun lacivertine kadar birçok renk seçeneği sunan, hijyenik ve dayanıklı  havuz seramiklerine yer verebilir, hem misafirlerinizin hem de kendinizin havuz keyfini taçlandırabilirsiniz.

Arama Ekranını Kapat
x

Seramiksan'da Ara