Ev & Yaşam

Gökyüzünün Sonsuz Maviliğine Uzanacağınız Salıncak Rotaları

11 Mart 2022 Cuma

Tüm Ev ve Yaşam

Her yaşta insanın asla hayır diyemeyeceği, içindeki çocuğu kaybetmeyenlerin favorisi olan keyifli doğa salıncakları son zamanlarda oldukça popüler. Şehrin stresli yaşantısından uzaklaşıp, muhteşem doğa manzarasına gözlerinizi açacağınız, gökyüzündeki sonsuz maviliğe uzanıp, özgürlük ve adrenalin dolu salıncak rotalarını sizler için hazırladık.  Siz de, muhteşem manzaralara sahip olan bu salıncaklarda sallanmanın keyfini yaşamak isterseniz,  keyifli okumalar..

Huser Yaylasında Bulutlara Dokunun

Dünyada eşi benzeri olmayan yaylaları, rüya gibi bir yolculuk sonrası ulaşacağınız Rize Çamlıhemşin’de bulunan Huser Yaylası’nda,  bulut denizinin üstünde salıncak keyfi yaparak, karşınızda batan güneş ile hayatınızın en özel, unutulmaz anlarını yaşayabilirsiniz.

Deniz ve Gökyüzünün Eşsiz Buluşmasına Şahitlik Edin

Ağaçlarla kaplı el değmemiş doğası ve gökyüzünün sonsuz maviliğe uzandığı Fethiye’nin Kabak Koyu’nda bulunan çiçeklerle süslü salıncak muhteşem manzarası ile sizi büyüleyecek "Işık Ülkesi" anlamını gelen Likya bölgesinde yer alan keyifli salıncak,  sizi denizin üzerine düşen ay ışığını en güzel haliyle seyretmeye davet ediyor.

Mis Lavanta Kokusu Eşliğinde Sonsuz Maviliğe Uzanın

Lavanta kokulu köy olarak bilinen Isparta Kuyucak Köyü’nde lavantaların ortasına kurulmuş olan salıncakta, mor renkli tarlalar arasında gökyüzünün mavi sonsuzluğuna uzanabilir,  lavanta tarlalarının ortasında kurulan büyülü atmosferde yapılan akustik müzik dinletilerine eşlik edebilirsiniz.

Arama Ekranını Kapat
x

Seramiksan'da Ara