Ev & Yaşam

Bahçe ve Teraslarınıza Bahar Havası Getirecek Dekorasyon Önerileri

4 Mart 2022 Cuma

Tüm Ev ve Yaşam

İlkbaharın gelmesiyle birlikte açık havada geçirilen zaman artıyor. Bahçe ve balkonlarımızda keyifli vakit geçirebileceğimiz yenilenmelerin tam zamanı. İlkbaharın eşsiz enerjisini ve sıcaklığını balkonunuza ve bahçenize taşıyabileceğiniz dekorasyon önerilerimizi sizler için hazırladık. Keyifli okumalar..

Doğal Malzemeler ile Konforlu Oturma Alanları

Bahçelerinizin daha konforlu ve keyifli oturma yerlerine dönüşmesine yardımcı olan bahçe mobilyalarına yer vererek, kendinize ve sevdiklerinize özel rahat alanlar oluşturabilirsiniz. Hasır, bambu ve masif ahşap gibi  doğal materyallerden yapılmış mobilyalar ile teraslarınızı muhteşem dış mekanlara dönüştürebilirsiniz.

Bahçelerin Eğlenceleri Hamak ve Salıncaklar

Kapalı mekanlarda geçirilen zamanın artmasıyla, bahçe, teras ve balkonların önemi de giderek artıyor. Son zamanlarda popülaritesi artan , 7’den 70‘e herkesin sevdiği  bahçe salıncakları ve hamaklara yer vererek bahçelerinizi eğlenceli mekanlara dönüştürebilirsiniz.

Güneşin Tadını Çıkaracağınız Şezlong ve Şemsiyeler

Bahçe ve balkonlarda güneşin tadını çıkarmak isteyenler için, bahçe şezlongları tam size göre. Büyük bir kullanım alanınız varsa teras ya da balkonunuza uzanma koltuğu ve şezlong koyabilir, İlkbahar güneşinin tadını çıkarıp, uzun bir keyif yapabilirsiniz.

Kalabalık ve Keyifli Yemek Masaları

Bahçe ve teraslarınızı açık havada özel yemek odalarına dönüştürmek için, rattan ve bambu malzemelerden yapılmış yemek masası ve sandalyelere yer verebilir, sevdiklerinizle keyifli ve eğlenceli sofraların tadını çıkarabilirsiniz.
 

Şemsiyeler & Şezlonglar 

Bahçede güneşin tadını çıkarmak isteyenler için bahçe şezlongları olmazsa olmazlar arasındalar
Eğer yeterince alanınız varsa balkonunuza veya bahçenize bir uzanma koltuğu veya şezlong koyabilirsiniz. Böylelikle zaman zaman uzanıp keyif yapabilir hatta bazen kısa şekerleme uykularının tadını çıkarabilirsiniz.

Arama Ekranını Kapat
x

Seramiksan'da Ara