Ev & Yaşam

Seramiksan’ın Kış Sıcaklığını Yansıtan Serileri ile Yeni Yıla Merhaba

31 Aralık 2021 Cuma

Tüm Ev ve Yaşam

Yeni yılın yaklaştığı bu günlerde, mekanlarayeni bir ruh katmanın ve değişikliklerin tam zamanı. Ev dekorasyonunuzda yapacağınız küçük değişikliklerle yeni yıla güzel bir merhaba diyebilirsiniz. Seramiksan’ın kış mevsiminin renkleri ve atmosferiyle uyumlu yeni yıla özel serileri ile soğuk kış aylarında konforlu ve sıcak yaşam alanları oluşturabilirsiniz.

Beyaz Rengin Ferahlığı Ahşabın Sıcaklığıyla Buluşuyor: North

Kuzey’e Yolculuk… “Beyaz Geceleri” ile ünlü Kuzey ülkelerinden ilham alınarak tasarlanan North Serisi;  rustik dekorasyon  tarzını eskitme beyaz ahşap görünümü ile  tamamlıyor.  Yüzeyindeki soğuk renk tonunu yumuşak  geçişler ile harmanlayan seri,  mekanları zamanın ötesinde bir görünümle buluşturuyor.

Ahşabın Doğallığını Ve Yalınlığını Mekanlara Taşıyan : Monteverde

Monte Verde Ormanları’nın egzotik havasından esinlenenahşap dokulu Monteverde serisi, doğanın huzuruna ve dinginliğine ihtiyaç duyulan soğuk kış günlerinde, sıcak ve huzurlu bir ambiyans yaratarakkeyifli kış bahçeleri sunuyor.

Türkiye’de İlk Ve Tek Benzersiz Chevron Formuyla : Classicwood

Kış ayları yaşam alanlarında doğayı anımsatan,  ahşap dokusunu  kullanabileceğiniz yılın en güzel mevsimi. Türkiye’de ilk kez Seramiksan tarafından özel kalıptan üretilen Fishbone Koleksiyonunda yer alan Classicwood serisi, Sıcak ahşap dokusunu,  doğaya dönüş hissi ile buluşturarak yaşam alanlarında klasik ve zamansız bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Arama Ekranını Kapat
x

Seramiksan'da Ara