Ev & Yaşam

Seramiksan’dan Küçük Banyolar İçin Büyük Fikirler

30 Temmuz 2020 Perşembe

Tüm Ev ve Yaşam

Küçük banyoları şık, modern ve fonksiyonel şekilde değerlendirmek istiyorsanız hayatı güzelleştiren çözümler sunan Seramiksan’ın küçük ebatlı, ferah serilerini görmelisiniz.

Son yıllarda evlerin azalan metrekareleriyle orantılı olarak banyolar da küçülüyor. Küçülen banyolarla birlikte ihtiyaçlar ve banyo alışkanlıklarımız da değişiyor. Örneğin küvet yerine duş kullanmaya, eski tip klozetler yerine asma ve gömme rezervuarlı klozetler kullanmaya başladık. Seramiksan da değişen ihtiyaç ve beklentilere çok sayıda çözümler sunuyor.

Seramiksan Petite Serisi asma klozetleri sadece 48cm oluşu ile banyolarınızda yer açıyor, size daha keyifli alanlar kalıyor. Banyonuzun duvarları için de 7,5x15cm / 10x20cm küçük ebatlarıyla Metro Serisi küçük alanlar için ideal çözümler sağlıyor, mekânları daha büyük gösteriyor. Bumpy Serisi’nin 10x40cm ve 10x30cm ebat seçenekleri ve zengin rölyef ve renk çeşitleri ile banyolarınız canlanıyor.

10x40 ebatlı ortak motifi bulunan Artisan serisi ışıl ışıl yüzeyi ile banyolarınıza sanatsal dokunuşlar kazandırıyor.

Ferah ve açık renk karolar banyoları olduğundan daha geniş gösterir,60x60 Victorian Royal Beyaz Yer Karosu’nun Glossy Ink efekti ile göz kırpan ışıltılar banyonuza eşsiz bir görünüm sağlar.

Arama Ekranını Kapat
x

Seramiksan'da Ara