Ev & Yaşam

Herkes için Hijyen

6 Mayıs 2020 Çarşamba

Tüm Ev ve Yaşam

Banyoda Geçirilen Zamanı  Konforlu Ve Keyifli Hale Getirmeyi Amaçlayan Seramiksan, geliştirdiği yepyeni yüzey teknolojisi Seramiksan HYGIENE ile tüm banyoların ve ailelerin hizmetinde.

Banyolar virüs ve mikroorganizmaların çoğalmaları için en elverişli ortamlardır. Temizlemek için güçlü kimyasallar kullanılsa da bu kimyasal temizleyiciler,  hem mikroorganizmaları tamamen yüzeyden uzaklaştıramazlar hem de bir sonraki temizliğe kadar hızla çoğalırlar.

Tüm yaşam alanlarında hijyenin çok önem taşıdığı bugünlerde, Seramiksan’ın geliştirdiği yeni yüzey teknolojisi Seramiksan HYGIENE sağlıklı yaşam için sağlıklı banyolar sunuyor ve insan sağlığını koruyor. İçeriğinde bulunan nano boyuttaki gümüş iyonlar, mikroorganizmaların hücre yapısını bozarak yok ediyor ve yeni mikropların çoğalmasını %99.9 oranında engelliyor. Üstelik etkisi bir ömür boyu devam ediyor. Seramiksan HYGIENE  teknolojisinin kullanıldığı tüm ürünler, minimum su ve deterjan miktarı ile maksimum hijyen sağlayarak doğayı koruyor.

Türk Akreditasyon Kurumu tarafından akrediteli, bağımsız laboratuvar SANİTER ve Alman Hohenstein Enstitüsü tarafından test edilip onaylanan Seramiksan HYGIENE teknolojisi ile  işi uzmanına bırakın, sağlıkla kalın.

Arama Ekranını Kapat
x

Seramiksan'da Ara