Ev & Yaşam

İlkbahar / Yaz Modasını Canlı Renklere Teslim Ediyoruz..

25 Nisan 2018 Çarşamba

Tüm Ev ve Yaşam

Modadan ve tüketici tercihlerinden yola çıkarak yılın moda renklerini belirleyen Pantone; 2018 yaz sezonunda popüler olan renkleri belirledi. Pantone’nin ilkbahar-yaz sezonuna parlak ve canlı tonlar, ışıltılı payetler, metalik geçişler, soft ve hafif renkler damga vuruyor. Tasarımlarını rengin insan enerjisini değiştiren gücünden yola alan ünlü tasarımcılar; geçtiğimiz aylarda düzenlenen New York (NYFW) ve  Londra Moda Haftaların da  (LFW) sergiledikleri koleksiyonlarında sezonun trend renklerine  yer vermeye başladı bile.. Tepeden tırnağa canlı renklerin seçildiği bu sezonu siz de stilinize en doğru şekilde uyarlayın.

Sezonun iddialı renkleri…

2018 sezonun pantone rengi olan Ultra Violet’i bu sezon da görmeye devam ediyoruz.  Bildiğiniz gibi lüksün, ihtişamın rengi olan morun her tonu sezonun vazgeçilmezlerinden oluyor.

Güçlü kırmızıya teslim oluyoruz…

Kırmızının cherry domates tonu, chili oil (kahverengi tabanlı kırmızı), spiced apple tonu sezonda ön plana çıkıyor. Sezonun trendlerinden olan baştan aşağı aynı renk seçimini kırmızı da uygulayarak iddialı bir görünüme sahip olabilirsiniz. Kıyafetlerinizden aksesuarlara kadar bu sezon kırmızıdan vazgeçemeyeceksiniz.

Sezonun en göz alıcı rengi lime punch

Neon sarısını içeren yeşil yansıması olan lime punch rengi ile tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Sezonun trendlerinden olan bu renk ile kombinleriniz fark yaratacaktır.

Mavinin en güçlü tonu cobalt mavi…

Bu sezon cabalt mavi ile iddialı kombinler yapabilirsiniz. Kontrast bir renkte ayakkabı ile yapacağınız kombin şıklığınızı tamamlayabilir.

Metalik tonlar 2018’de de etkisini sürdürüyor…

2017 yılının vazgeçilmezlerinden olan metalik tonlar bu sezon da karşımıza çıkıyor. Kendinize en çok yakışan tonu bularak gardırobunuzda metalik tonlara yer açın.

2018 yaz sezonunda sarı renk ön plana çıkıyor…

Sarı farklı renk tonlarıyla bu sezonda dikkat çekiyor. Özellikle sarının primrose sarı olarak bilinen tonu 2018 sezonunun trend renkleri arasında yer alıyor. Yaz sezonunda canlılık isteyenler için bu renk dikkat çekiyor.

Arama Ekranını Kapat
x

Seramiksan'da Ara