Ev & Yaşam

Merdivenler İçin Dekorasyon Önerileri

20 Şubat 2018 Salı

Tüm Ev ve Yaşam

Dublex ya da triplex bir evde oturuyorsanız belki de dekore etmeyi düşüneceğiniz son yer olan merdivenler aslında evinizin en dikkat çeken noktası… Son dönemde trend olan merdivenlere yapılan farklı dekorasyon seçenekleri ile yaşam alanlarına derinlik katmak artık çok kolay. Tarzınıza uygun olarak merdivenleriniz için seçeceğiniz dekorasyon seçenekleri ile şık ve modern bir görünüm yakalayarak farklı bir ambiyans oluşturmaya ne dersiniz?

Ahengi bırakmayın...

Merdivenleriniz için doğru dekorasyonu arıyorsanız işin püf noktası merdiveni dekore ederken bulunduğu alanla uyum içinde olması. Böylece yaşam alanınız hem daha geniş hem de daha modern görünür.

Dekoratif objelere yer verin…

Alt kattan üst kata çıkarken ya da üst kattan alt kata inerken merdivenlerinizin bulunduğu duvardaki birbirinden güzel objeler size eşlik etsin. İster güzel anılara sahip fotoğraflarınızı isterseniz de beğendiğiniz sanatsal tablolar ile duvarlarınızı dekore edebiliriniz. Yaşam alanlarına derinlik katmak istiyorsanız merdivenleriniz de ayna kullanabilir böylece olduğundan daha büyük görünen alanlar yaratabilirsiniz.

 Doğru aydınlatmayı seçin…

Merdivenlerinizi tarzınıza göre dekore etseniz de doğru aydınlatmayı bulmanız şart. Böylece daha rahat bir kullanım sağlamış olursunuz. Yerden aydınlatma sistemleri, ledler, spotlar ile merdivenlerinizin ihtiyacı olan doğru ışığa karar verin.

Basamakları çıkmak hiç bu kadar keyifli olmamıştı…

Seramiksan’dan Yeni Bir Adım SeraStep

Seramiksan’ın merdiven formundaki Serastep ile mekanlar bambaşka bir havaya bürünüyor. Açık alan ve kapalı alan arasında bütünlük sağlayan Serastep, kaymayı engelleyen çizgilerle merdivenler için özel olarak tasarlandı. Ahşap, doğal taş ve mermer görünümlü üç farklı doku seçeneği olan Serastep, istenilen boyutta üretilmesiyle de ilgi görüyor. Kaymayı engelleyen çizgileriyle merdivenler için özel olarak tasarlanan Serastep leke tutmayan, dayanıklı ve kolay temizlenen yapısıyla kullanıcılar için ekstra rahatlık sunuyor.

Arama Ekranını Kapat
x

Seramiksan'da Ara