Ev & Yaşam

Doğanın İçinde Kaybolmuş Hissi Veren Tasarımlar Huzurlu Bir Atmosfer Sunuyor…

15 Aralık 2017 Cuma

Tüm Ev ve Yaşam

Hayatın karmaşasından yorulanlar doğanın huzuruna ve dinginliğine ihtiyaç duyuyor. Evlerde geçirilen zamanların da artmasıyla birlikte yaşam alanlarında ihtişamın yerini sadelik alıyor. Yer döşemesinden dekoratif ürünlere kadar her ayrıntı sakin ve huzurlu bir ambiyans için seçiliyor. Stilize mekanları 2018’de sıklıkla göreceğiz.

Doğaya zarar vermeden doğanın içinde yaşıyormuş hissi veren seramikler yaşam alanlarının vazgeçilmezi oluyor. Özellikle ahşap görünümlü karolarda renk skalası da artıyor. Kullanımı, uzun ömürlü yapısı ve antibakteriyel özelliğiyle yer ve duvar karoları 2018 yılında öne çıkıyor.

Modern Yaşam Alanları  

Kış aylarında dinginliğe doğru bir geçiş olurken doğanın renklerini de dekorasyonda daha fazla görüyoruz. Gösterişsiz ihtişamdan uzak ama bir o kadar da göz alıcı yaşam alanları isteyenler bakırın etkileyici rengi ile buluşuyor.

Trendleri yakından takip edip kendine göre yorumlamayı seçenler bu yıl konfor ve rahatlığın ön planda olduğu mobilyaları tercih ediyor. Son zamanlarda tercih edilen açılıp kapanabilen yemek masaları, konforlu koltuklar bu yıl da ön planda. Pastel tonların hakim olacağı 2018 yılında yaşam alanlarında pozitif enerji esiyor.

Arama Ekranını Kapat
x

Seramiksan'da Ara