Seramiksan Yapı Fuarı'nda

24 Nisan 2013 Çarşamba

Tüm Fuarlar

Doğadan aldığı ilhamla yaşam alanlarına değer katan Seramiksan, 36. Yapı Fuarı’nda yeni ürünlerini sergiliyor. Seramiksan, sektörde fark yaratan, teknoloji ve tasarımın buluştuğu yeni ürünlerini ziyaretçilerin beğenisine sunuyor.

Türk seramik sektörünün öncü markası Seramiksan, 24 Nisan tarihlerinde başlayan ve 28 Nisan tarihine kadar devam edecek, 36. Yapı Fuarı’nda sektör profesyonelleri ile buluştu. Seramiksan, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen fuardaki standında yenilikçi ürün portföyünü sergiliyor. High Glossy teknolojisi ile yüksek parlaklıkta üretilen ürünleri, klasiği yeniden yorumlayan Golden ve Titan koleksiyonunu ve gerçek mermer efektini karolara taşıdığı Full Lappato Alabaster, Brecha, Calacata, Marmobianco serileriyle Yapı Fuarı’nda yer alıyor. 

Seramik sektörünün teknolojisi ve estetik tasarımlarıyla dikkat çeken markası Seramiksan, kullandığı High-Glossy teknolojisi ile yüksek parlaklıkta üretilen ürünleri, bakteri barındırmayan ve kolay temizlenebilen Nanotech ürünleri ve üç boyutlu dijital baskı teknolojisiyle tasarımda sınırları zorlayan Digiart ürünleriyle fark yaratmaya devam edecek. Doğadan aldığı ilhamla teknolojiyi buluşturan Seramiksan, ürünleriyle Yapı Fuar’ı ziyaretçilerinin gözdesi olacak.

Arama Ekranını Kapat
x

Seramiksan'da Ara