Yapı Fuarı'nda Seramiksan Farkı!

18 Nisan 2013 Perşembe

Tüm Fuarlar

Doğadan aldığı ilhamla yaşam alanlarına değer katan Seramiksan, 36. Yapı Fuarı’nda yeni ürünlerini sergileyecek. Seramiksan, sektörde fark yaratan, teknoloji ve tasarımın buluştuğu yeni ürünlerini ziyaretçilerin beğenisine sunacak.

Türk seramik sektörünün öncü markası Seramiksan, 24-28 Nisan tarihlerinde 36. Yapı Fuarı’nda sektör profesyonelleri ile buluşacak. Seramiksan, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek fuardaki standında yenilikçi ürün portföyünü sergileyecek. High Glossy teknolojisi ile yüksek parlaklıkta üretilen ürünleri, klasiği yeniden yorumlayan Golden ve Titan koleksiyonunu ve gerçek mermer efektini karolara taşıdığı Full Lappato Alabaster, Brecha, Calacata, Marmobianco serileriyle Yapı Fuarı’nda yer alacak. 

Seramik sektörünün teknolojisi ve estetik tasarımlarıyla dikkat çeken markası Seramiksan, kullandığı High-Glossy teknolojisi ile yüksek parlaklıkta üretilen ürünleri, bakteri barındırmayan ve kolay temizlenebilen Nanotech ürünleri ve üç boyutlu dijital baskı teknolojisiyle tasarımda sınırları zorlayan Digiart ürünleriyle fark yaratmaya devam edecek. Doğadan aldığı ilhamla teknolojiyi buluşturan Seramiksan, ürünleriyle Yapı Fuar’ı ziyaretçilerinin gözdesi olacak.

Arama Ekranını Kapat
x

Seramiksan'da Ara