Seramiksan İddialı Ve Fark Yaratacak Tasarımlarıyla Unicera’da

5 Mart 2020 Perşembe

Tüm Fuarlar

''Seramiksan, ileri üretim teknolojisi ile benzersiz tasarımları  bir araya getirdiği yepyeni  seramik  ve vitrifiye  koleksiyonlarını  Unicera Fuarı’nda sergileyecek.''

Yenilikçi ürünleri ile tüketiciye  konforlu ve estetik çözümler sunan Seramiksan, en yeni seramik ve vitrifiye koleksiyonlarını, 10-14 Mart tarihlerinde düzenlenecek olan  Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı UNICERA’da, Salon: G:01 ‘de sektör profesyonelleri ve ziyaretçilerinin beğenisine sunuyor. Seramiksan’ın ürün portföyünde, son tüketici ve mimarların değişen ihtiyaçlarına yönelik tasarladığı teknoloji ve tasarım odaklı ürünler  ön plana çıkıyor. 

Sınırsız Hayal Gücü ile Özgün ve Sıra Dışı Banyolar

Banyoda geçirilen zamanı  konforlu ve keyifli hale getirmeyi amaçlayan Seramiksan, fuar için özel hazırladığı iddialı vitrifiye koleksiyonunu, ilk kez Unicera’da sergiliyor.

Birbirinden iddialı vitrifiye serileri ile bu yıl fark yaratmaya hazırlanan Seramiksan, Uluslararası alanda birçok başarıya imza atan tasarımcı Bilge Nur Saltık ile güçlerini birleştirerek, banyolarda tasarım algısını güçlendirdiği yeni koleksiyonu Livello ve Stella’ nın lansmanını, ilk kez Unicera Fuarı’nda gerçekleştirecek. Bilge Nur Saltık imzası taşıyan ‘’Livello’’ serisi, lavabo kenarında kullanılan alanı arttırmaya odaklanıyor. Üst üste tasarlanmış iki katman, kullanılan alanı genişletirken, kullanıcıyı daha düzenli olmaya motive etmeyi amaçlıyor. Geometrik formları günlük hayata adapte eden  ‘’Stella’’ serisi ise, geometrik formları günlük hayata adapte ediyor. Elması andıran taban, üst kısmında dairesel bir formla tamamlanıyor. Dış yüzeyi kıvrılmış Origami formlarını andıran dizaynı ile çağdaş bir bakış açısı sunuyor.

Seramiksan’ın diğer yeni serileri ise; Küçüklüğüyle fark yaratan, dar alanlar için mükemmel çözümler sunan ‘’Petite’’, Lavabo, bide ve klozet çeşitliliği  ile tasarım bütünlüğü sunan ‘’Bold’’ ,  geniş tasarımıyla rahat bir kullanım alanı sunan  ve su akışını kolaylaştıran dizayna sahip ‘’Satürn’’  banyolara zarif bir dokunuş kazandırıyor.

UNICERA’ya Özel Seriler

Seramiksan’ın UNİCERA  için özel olarak hazırladığı seramik koleksiyonunda;  İç mimarinin göz alıcı malzemesi mermeri yeniden yorumladığı ‘’Green Marble’’, ‘’Gold Calacatta’’, ‘’İnvisible Marble’’, ‘’River’’, ‘’Bella’’, ‘’Himalaya’’ ve ‘’Siena’’ serileri ile yenilik ve özgürlüğü mekanlara taşıyor. Modern ve şehirli görünümün yansıması beton dokulu ‘’Beton’’,’’Lava’’, ‘’Argilla’’, ‘’İntegra’’ ile karakteristik doğaltaş görünümü sunan ‘’Mist’’, ‘’Ardezia’’, ‘’Brugge’’ ve ‘’Mons’’ dan oluşan  yepyeni porselen, duvar ve yer karosu serileri,  yaşam alanlarına   tasarım özgürlüğü  sunuyor.

Seramiksan Türkiye Satış Müdürü M.Süreyya Çağlar; ‘’Hızla değişen ve gelişen müşteri ihtiyaçlarını doğru yerde, en doğru zamanda karşılayabilmek için sürekli gelişiyoruz. Günümüzün mimari yaklaşımlarını ve yükselen trendlerini yakından takip ediyoruz. Seramiksan olarak,  sektörün ülkemizde ve dünyada önemli ve etkili platformlarından UNICERA’ya bir kez daha katılmaktan mutluluk duyuyoruz. Geçen yıl olduğu gibi bu yılda yurtiçi ve yurt dışından sektör profesyonelleriyle bir araya gelip yeni iş birliklerinin temelini atmayı hedefliyoruz. Seramiksan olarak,  bu  yıl birbirinden iddialı yeni  vitrifiye  serilerimiz ile Unicera’da  fark yaratacağız. Uluslararası alanda birçok başarıya imza atan tasarımcı Bilge Nur Saltık ile iş birliği yaptığımız  ve banyolarda tasarım algısını güçlendirmeyi hedeflediğimiz,  ‘’Livello’’ ve ‘’Stella’’  serilerinin lansmanını, ilk kez  Unicera Fuarı’nda gerçekleştireceğiz. Diğer yeni vitrifiye  serilerimiz, küçüklüğüyle fark yaratan, dar alanlar için mükemmel çözümler sunan ‘’Petite’’, Lavabo, bide ve klozet çeşitliliği  ile tasarım bütünlüğü sunan ‘’Bold’’ ,  geniş tasarımıyla rahat bir kullanım alanı sunan  ve su akışını kolaylaştıran dizayna sahip ‘’Satürn’’  banyolara zarif bir dokunuş kazandıracak.  Unicera için hazırladığımız seramik koleksiyonumuzda ise,  iç mimarinin göz alıcı malzemesi mermeri yeniden yorumladığımız  ‘’Green Marble’’, ‘’Gold Calacatta’’, ‘’İnvisible Marble’’, ‘’River’’, ‘’Bella’’, ‘’Himalaya’’, ‘’Siena’’,  Modern ve şehirli görünümün yansıması beton dokulu ‘’Beton’’, ‘’Argilla’’, ‘’Lava’’ ve ‘’İntegra’’  ile karakteristik doğaltaş görünümü sunan ‘’Mist’’, ‘’Ardezia’’, ‘’Brugge’’ ve ‘’Mons’’ dan oluşan  yepyeni porselen, duvar ve yer karosu serilerimizi  ziyaretçilerimizin beğenisine sunacağız.

Arama Ekranını Kapat
x

Seramiksan'da Ara