Seramiksan Teknoloji ve Tasarım Odaklı Yepyeni Ürünleri ile Unicera'da

6 Şubat 2019 Çarşamba

Tüm Fuarlar

Seramik sektörünün yenilikçi markası Seramiksan 2019 koleksiyonunu,

5 şubat Salı günü kapılarını açan Unicera İstanbul Seramik, Mutfak, Banyo Fuarı’nda sergiliyor.

“İyi Tasarım Herkesin Hakkı’’ mottosuyla benzersiz tasarımlara imza atan  Seramiksan, teknoloji ve tasarım odaklı yepyeni  2019 koleksiyonunu, Unicera’da sektör profesyonelleri ve ziyaretçilerin beğenisine sunuyor. 5-9 Şubat 2019  tarihleri arasında, CNR Expo’da gerçekleşecek olan, Dünya’nın en önemli seramik ve banyo fuarında,  Seramiksan  Salon: G 01‘de ziyaretçilerini ağırlıyor.

Benzersiz Formu ile Türkiye’de İlk ve Tek: ‘’Fishbone Koleksiyonu’

Türkiye’de ilk ve tek sadece Seramiksan tarafından üretilen Fishbone Koleksiyonu, UNICERA’da ilk kez sektör profesyonellerinin ve ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor. Alışılmışın dışında benzersiz formu ile dikkat çeken koleksiyon; ahşap, mermer, andezit, cement ve patchwork görünümlerinin bir araya geldiği  Classic Wood, Nordik , Loft , Cement-Art , Soho, Matrix , Ladin, Illusion ve Nova olarak 9 farklı seriden oluşuyor. İçerisinde yer alan dokuz farklı serinin bütünsel uyum içinde kullanılabildiği Fishbone koleksiyonu, dekorasyon dünyasına damga vuran ve yaratıcılığı ön plana çıkaran,  Mix&Match  döşeme şekli ile kalıpları kırarak,  sofistike ve yaratıcı mekanlar vaat ediyor.
 

UNICERA’ya Özel Koleksiyon

Seramiksan’ın UNICERA’ya özel olarak hazırladığı koleksiyonda, 1800'lü yılların ihtişamını yaşam alanlarına taşımak  isteyenler için tasarladığı ‘’Victorian Serisi’’, geçmişten günümüze uzanan  lüks ve görkemli Victorya  tarzı dekorasyon stilini yansıtıyor. Koleksiyon da ayrıca,  Nostaljik Arnavut kaldırımı görünümü ile balkonlara İtalyan havası katan ‘’Andezit Serisi’’ ile adını gökyüzünün en parlak yıldızından alan siyah ve beyaz mermerin çekiciliğini banyolara yansıtan Orion Serisi yer alıyor.  Seramiksan,  12x24,5 cm  yeni ebatlarıyla İtalya’nın ünlü Calacatta mermerinden ilham alınarak tasarlanan, beyaz üzerine gri damarlı görünümü ile  ‘’Silver Calacatta’’ ve doğanın dingin ruhunu yaşam alanlarına taşıyan ahşap dokulu  ‘’Wood Dream’’ serileri  ile son dönem dekorasyon  trendlerini tüketiciyle buluşturuyor.

2019 yılının öne çıkan dekorasyon trendlerinden olan mermeri,  şık ve etkileyici tasarımlarla yeniden yorumlayan Seramiksan,  30x60 ve 25x50 cm ebatlı  duvar karoları, 50x50 ve 60x60 cm ebatlı  yer karoları ve sırlı porselen serileri, ‘’Lasa’’, ‘’Alves’’, ‘’Gris’’ ‘’Vega’’, ‘’Rio’’, ‘’Santana’’, ‘’Aspendos’’, ‘’Sava’’ ve Poseidon’ dan oluşan dokuz yeni serisini de Unicera’da sergiliyor.

Dünyadaki en modern vitrifiye üretim tesisi ile el değmeden vitrifiye üretebilen Seramiksan, mat ve parlak renklerden oluşan  tezgahüstü lavabo serisi Aura ve  çevre dostu yeni nesil vitrifiye ürünlerinin de yer aldığı vitrifiye  koleksiyonunu Unicera’da ziyaretçilerin  beğenisine sunuyor.

Seramiksan Türkiye Satış Müdürü M. Süreyya Çağlar: ‘’Teknoloji ve tasarım odaklı ürünlerimizin  ön plana çıktığı yepyeni 2019 koleksiyonumuzu Unicera’da,  sektör profesyonelleri ve ziyaretçilerimiz ile buluşturmanın heyecanı içerisindeyiz. Bu yıl ilk kez Unicera’da görücüye çıkardığımız, Türkiye’de ilk ve tek  sadece Seramiksan tarafından üretilen, alışılmışın dışında benzersiz forma sahip Fishbone koleksiyonumuz, standımızda yoğun ilgi görüyor. ‘’İyi tasarım herkesin hakkı’’ sloganıyla oluşturduğumuz ürünlerimiz  ile ilgili  olumlu yorumlar almaktan dolayı  mutlu ve gururluyuz. Yepyeni koleksiyonumuzu görmeleri için, tüm ziyaretçilerimizi    5-9 şubat tarihleri arasında CNR Expo’da yer alan Unicera Fuarı’nda standımıza bekliyoruz.'' Stand No:G01

Arama Ekranını Kapat
x

Seramiksan'da Ara