Seramiksan Dünya'nın En Büyük Seramik Fuarı Cersaie'de Fark Yarattı

7 Kasım 2018 Çarşamba

Tüm Fuarlar

Seramiksan’ın , tüm yaşam alanları ve kamusal alanlar için kullanılabilecek seramik ve  porselen karolardan oluşan  farklı ebat, renk ve desenlerdeki yeni ürünleri fuara damga vurdu.yeni ürün çeşitleri, Cersaie Fuarı’nda sektör profesyonelleri  ve ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü. 

Seramiksan’ın Cersaie’ye özel olarak oluşturduğu yeni koleksiyonunda yer alan;  ’Urban’’, ‘’Terazzo’’, ‘’Rusty’’, ‘’Rock’’ ‘’History’’, ‘’North’  serileri ve  7 farklı renk seçeneği sunan “Aura Tezgah üstü Lavabo  Serisi” büyük beğeni topladı.

Standartları yükselten Seramiksan, 2018 koleksiyonunda yer alan Outdoor Koleksiyonuyla yine bir ilke imza attı. Türkiye’de ilk kez Seramiksan tarafından 120 x 120,  40 x 120 ebatlarında ve 20 mm kalınlığında colored body (renkli gövde) üretilen Outdoor Koleksiyonu Cersaie’de  sektör profesyonelleri  ve ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü.

Seramiksan’ın vitrifiye koleksiyonunda yer alan,  ilk kez Cersai’de görücüye çıkardığı  yeni tezgah üstü lavabo serisi Aura’da fuarda ön plana çıkan ürünler arasındaydı. 7 farklı renk seçeneği sunan, ince ve zarif görünümü 3 farklı form ile birleştiren seri, ziyaretçilerden   tam not aldı.

Seramiksan İhracat Müdürü Rifat Noyan: “Dünyanın en önemli seramik fuarı olan Cersaie’de yenilikçi kimliğimizin öne çıktığı koleksiyonumuzla yer aldık. Cersaie bu yıl da birçok sektör temsilcisi ve profesyoneli ağırladı. Sektörün en önemli fuarı olan ve trendlerin belirlendiği Cersaie’ye bu yıl da katılmış olmanın gururunu yaşıyoruz. İlkleri ve yenilikleri gerçekleştirdiğimiz koleksiyonumuzun fuarda büyük beğeni toplaması bizi çok mutlu etti. Özellikle ilk defa görücüye çıkardığımız yeni fuar koleksiyonumuz  fuarda ilgi odağı oldu.”

Arama Ekranını Kapat
x

Seramiksan'da Ara