Seramiksan, Unicera’da Yine Fark Yarattı

24 Mart 2017 Cuma

Tüm Fuarlar

"İyi tasarım herkesin hakkı" anlayışıyla üretimlerine devam eden Türk seramik sektörünün  yenilikçi markası Seramiksan, sergilediği 2017 koleksiyonu ile fuara damga vurdu.

Seramiksan 2017 koleksiyonunda öne çıkan 60x60, 60x120 ve 120 x120 ebatlarının ihtişamının sergilendiği  unglazed porcelain (sırsız porselen) ürünlere sektör temsilcileri ve ziyaretçiler yoğun ilgi gösterdi. Yüksek standartlarda üretilen bu karolar, uzun yıllar boyunca sağlamlığını korurken özellikle çok yoğun yaya trafiği olan havalimanları, istasyonlar, metro sistemleri ve AVM’lerde kullanılmak üzere tasarlandı.

Türkiye’de ilk defa Seramiksan tarafından nano teknoloji ile üretilen ürünlerin yanı sıra dünya mermerlerinden ilham alınarak tasarlanan, mermerin asaletinin porselen karo üzerine yansıltıldığı yeni ''Bella Marmi'' Serisi büyük ebatlarıyla mekanlara derinlik katarken, Yumuşak renkleri tekstil dokusu ile birleştiren Linen Serisi , Ahşabın sıcaklığını  seramiğin dayanıklılığı ile buluşturan Wood Dream serisi, Doğal taşın pozitif etkisini mekanlara taşıyan Truva ve Brick serileri  ziyaretçilerden tam not aldı.

Dünyadaki en modern vitrifiye üretim tesisi ile el değmeden vitrifiye üretebilen Seramiksan, Unicera Fuar'ında ilk kez görücüye çıkardığı modern tasarımlı yeni vitrifiye serisi ''Architech'' ve farklı renk ve modeldeki vitrifiye ürünleride büyük beğeni topladı.

Seramiksan Türkiye Satış Müdürü M. Süreyya Çağlar: “Güçlü AR-GE çalışmalarımız sonucu imza attığımız 2017 koleksiyonumuzu Unicera İstanbul Seramik, Mutfak, Banyo Fuarı’nda sektör profesyonellerinin ve ziyaretçilerin beğenisine sunduk. Bu yıl da Unicera Fuarı’na katılım oldukça yoğundu. Ziyaretçilerin ürünlerimize yoğun ilgisi bizi çok mutlu etti. Unicera Fuarı’nın ardından Almanya’nın Frankfurt şehrinde 14 – 18 Mart tarihlerinde düzenlenen ISH 2017 Fuarı’na katılıyoruz. Kaliteli yaşam için gerekli tüm teknolojiyi etkileyici tasarımlarla birleştiren vitrifiye serilerini sektör profesyonelleri ve ziyaretçilerle buluşturacağız.” dedi. 

Arama Ekranını Kapat
x

Seramiksan'da Ara