Seramiksan çevre dostu vitrifiye ürünlerini Frankfurt’ta ISH Fuarında sergiliyor

13 Mart 2023 Pazartesi

Tüm Fuarlar

İklim değişikliğinin her geçen gün etkisini artırmasıyla birlikte sürdürülebilir üretime odaklanan endüstrilerin başında yer alan seramik sektörünün globaldeki önemli oyuncuları, 13-17 Mart tarihlerinde gerçekleştirilecek ISH Frankfurt Fuarı’nda bir araya gelecek. Bu yıl “Sürdürülebilir bir gelecek için çözümler” mottosuyla düzenlenecek fuarda, Seramiksan da en yeni ve çevre dostu vitrifiye ürünleriyle yer alacak.

Fuar vesilesiyle bir açıklama yapan Seramiksan Direktörü Süreyya Çağlar, şu bilgileri paylaştı: “Globaldeki yüzlerce markanın ürünlerini görücüye çıkardığı bu fuarlar sayesinde, hem yurt dışındaki marka bilinirliğimizi artırıyor, hem de Türk seramik sektörünün gücünü ve kalitesini kanıtlıyoruz.ISH Frankfurt Fuarı’nda da %0 atık ürün ve %0 atık su politikasıyla ürettiğimiz en yeni ve çevre dostu vitrifiye ürünlerimizi sergileyeceğiz. Ziyaretçilerimizi şeffaflık ilkesiyle dizayn ettiğimiz 200 metrekarelik standımızda ağırlayacağız. ISH, başta Avrupa olmak üzere, 60’tan fazla ülkeye yaptığımız ihracatın hacmini büyütmemizde önümüzü açan, sektörümüzün en önemli uluslararası etkinliklerinden biri.”

Çevre dostu vitrifiye ürünleriyle su tasarrufu sağlıyor

Seramiksan’ın fuarda sergileyeceği ürünler arasında, Seramiksan Hygiene yüzey teknolojisine sahip 2,5- 4,5 litre suyla temizlik, hijyen ve tasarrufu bir arada sunan vitrifiye serileri öne çıkıyor. Bunun yanı sıra 24 saat kullanılmadığında kendi kendine hijyen sifonu yapan, 0,8 litre su tüketimi ile tasarruf sağlayan Hill Akıllı pisuvarda sürdürülebilirliği kendine özgü zarif tasarım çizgileriyle buluşturuyor.

Asma klozet ve bide çeşitliliğiyle birbirini tamamlayan Hill serisine yeni eklenen kanalsız Hill Rim-out klozet, gövdeye entegre taharet musluğuı, sıcak ve soğuk su bağlantısıyla banyolarda konforlu bir deneyim sunuyor. Form ve Sole tezgâh üstü lavabolar ise sade tasarımı ve geniş haznesiyle banyolarda konforlu ve işlevsel kullanım alanları yaratmayı vaat ediyor.

Banyolarda neoklasik esintilerle yeni bir tasarım anlayışı yaratıyor

Doğanın canlılığını 8 farklı renk seçeneğiyle Aura lavabo koleksiyonuna taşıyan Seramiksan, Satürn lavabo serisine yeni eklediği rim-out asma klozet ve bidelerle kullanıcılara konforlu banyolar yaratma olanağı tanıyor. Banyo mobilyalarıyla uyumlu etajerli lavabo ve klozetin yer aldığı Victorian serisi de banyolara neoklasik dönemin izlerini taşıyor.

Arama Ekranını Kapat
x

Seramiksan'da Ara