ISH Frankfurt 2015

9 Mart 2015 Pazartesi

Tüm Haberler

Türk seramik sektörünün yenilikçi gücü Seramiksan, sektörde fark yaratan, teknoloji ve tasarımın buluştuğu yeni vitrifiye serilerini 10-14 Mart tarihleri arasında Almanya’da ISH Frankfurt 2015’te  (Uluslararası Banyo, Yapı, Enerji, Klima Teknolojileri ve Yenilenebilir Enerji Teknolojileri Fuarı) sergilemeye hazırlanıyor.

Türk Seramik sektörünün yenilikçi gücü Seramiksan, ISH Frankfurt, Uluslararası Banyo, Yapı, Enerji, Klima Teknolojileri ve Yenilenebilir Enerji Fuarı’nda boy göstermeye hazırlanıyor. İki yılda bir düzenlenen ve alanında dünyanın en büyüğü olan fuara ilk kez katılacak olan Seramiksan, yeni vitrifiye koleksiyonuyla ziyaretçilerini karşılayacak.

Modern tasarımlı vitrifiye serileri ile fark yaratan Seramiksan, vitrifiye koleksiyonunda yer alan Volcano, Ocean ve Terra’yla birlikte yeni serileri Luna, Silva ve Natura'yı da ISH Frankfurt 2015’te sergiliyor.

Yeni Vitrifiye Koleksiyonu: Luna, Silva ve Natura

Ay’ın yalın hatlarının keskin dönüşlere sahip ince kenarlarıyla bütünleşmesinden doğan Luna serisi Ay'ın etkileyici parlaklığını vitrifiye formunda yansıtırken, Natura, farklı geometrilerle tasarlanan tezgah üstü lavabolarını, yuvarlak, çanak ve kare gibi birçok farklı form seçenekleriyle sunuyor. Banyolarına ferah bir hava taşımak isteyenler için  Silva, sade tasarıma modern çizgilerle hayat veriyor.

Seramiksan ISH Frankfurt 2015

Salon: 4 Kat: 2 Stand: E50

Arama Ekranını Kapat
x

Seramiksan'da Ara