Seramiksan'dan Rize'ye Yeni Showroom

24 Haziran 2014 Salı

Tüm Haberler

Seramiksan Türkiye Bayi Ağını Genişletmeye Devam Ediyor...

Türk seramik sektörünün yenilikçi markası Seramiksan’ın bayi ağı genişlemeye devam ediyor. Türkiye çapında 200'ü aşkın mağazasıyla hizmet veren Seramiksan’ın showroomlarına Ardeşen İrdas İnşaat eklendi. Seramiksan’ın ileri teknolojisinin ve estetik tasarımlarının sergilendiği showroomun açılışı 24 Haziran’da yapıldı.

Açılış Ardeşen Kaymakamı İlyas Memiş, Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin, Seramiksan Türkiye Satış Müdürü M. Süreyya Çağlar, Seramiksan Pazarlama Müdürü Mine Arı, İrdas İnşaat sahipleri Yaşar Hacıosmanoğlu ve Mustafa Hacıosmanoğlu'nun katılımı ile gerçekleşti. 

Türkiye genelinde 200’ü aşkın bayisiyle hizmet veren Seramiksan, ileri teknoloji karo ve vitrifiye ürünlerini Rizelilerle buluşturdu. Doğadan ilham alan tasarımlarla üretilen Seramiksan ürünleri, İrdas İnşaat showroomunda bir arada sunuluyor. 

İrdas İnşaat'ın 350 metrekarelik showroomunda banyo, mutfak ve tüm yaşam alanları için kullanılabilecek seramik, granit karolardan oluşan yüzlerce ürün çeşidi ve Seramiksan Vitrifiye ürünlerini müşterileriyle buluşturuyor.

İrdas İnşaat, satışa sunduğu Seramiksan ürünlerinin tasarım gücüne ve teknolojik üstünlüklerine kusursuz hizmet anlayışıyla değer katıyor. Showroomda Seramiksan ürünlerinin mekanlarda nasıl hayat bulacağını görmek isteyenler için oluşturulan 3 boyutlu tasarım platformu SeraCAD ile müşterilere ücretsiz mimari danışmanlık hizmeti veriliyor. Müşteriler SeraCAD sayesinde Seramiksan’ın sayısız seramik, vitrifiye seçeneği ile oluşturulan yaşam alanlarının nasıl değişeceğini digital ortamda önceden görebiliyor.

Arama Ekranını Kapat
x

Seramiksan'da Ara