Yeni Mağaza Konseptimiz ile Kilis'deyiz.

29 Haziran 2021 Salı

Tüm Haberler

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle bayi ağını genişletmeye devam eden Seramiksan’ın, Kilis’de ki  yeni bayisi Baysal Yapı  bugün  düzenlenen törenle hizmete  açıldı.

Seramik sektörünün yenilikçi markası Seramiksan, bayileri ile Türkiye çapında müşterilerine kaliteli hizmet vermeye devam ediyor. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle bayi ağını genişletmeye devam eden Seramiksan’ın, Kilis’de ki yeni bayisi, düzenlenen açılış töreni ile Kilis halkının hizmetine girdi.

29 Haziran Salı günü gerçekleşen açılış törenine;  Seramiksan Türkiye Satış Müdürü M. Süreyya Çağlar,  Seramiksan Yöneticileri,  firma sahipleri Mahmut Baysal, Ali Baysal, Hasan Baysal  ve çok sayıda davetli katıldı. Seramiksan’ın artan tüketici ihtiyaçlarına,  tek çatı altında  hizmet verme hedefiyle oluşturduğu yeni mağazacılık konseptine sahip, Baysal Demir İnşaatın yeni mağazası, 575 m2 alana sahip showroom alanı ile hizmet verecek. Mağazada Seramiksan’ın estetik ve tasarımı bir araya getiren seramik ve vitrifiye ürünlerini tek alanda tüketici ve profesyonellerin beğenisine sunulacak.

Baysal Demir İnşaat firma sahibi Mahmut Baysal’ı tebrik eden Seramiksan Türkiye Satış Müdürü M. Süreyya Çağlar: “ Dağıtım kanalımız olan iş ortaklarımızla ilişkilerimize son derece önem veriyoruz. Başarımızın aramızdaki bu bağın güçlü olmasına bağlı olduğuna inanıyoruz. Yeni bayimiz Baysal Yapı ile başlayan işbirliğimizin uzun yıllar devam edeceğine inanıyorum. Anadolu’da bayi ağımızı genişletmemizi sağlayan yeni mağazamızla, müşterilerimize ulaşarak ürünlerimizi buluşturduğumuz için gururluyuz.  Baysal Yapı’ya bol kazançlı günler diliyorum.  Seramiksan olarak Türkiye çapında bayi ağımızı genişleterek koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkemizi bayilerimiz aracılığıyla müşterilerimiz ile buluşturmaya devam edeceğiz” dedi. ‘’

%100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet politikasıyla  hareket eden Seramiksan, Türkiye çapında 240’ı aşkın mağazasıyla müşterilerine kaliteli hizmet vermeye devam ediyor.

Arama Ekranını Kapat
x

Seramiksan'da Ara