SERAMİKSAN, ‘’KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ’’ ANLAYIŞIYLA YETKİLİ SERVİS AĞINI GENİŞLETİYOR

27 Kasım 2019 Çarşamba

Tüm Haberler

Türk seramik sektörünün köklü ve yenilikçi markası Seramiksan, vitrifiye ürün  grubunda yetkili  servis ağını genişleterek, müşterilerine kaliteli hizmet sunuyor.

Seramiksan vitrifiye ürün grubunda satış sonrası,   müşteri beklentilerinin üzerinde bir hizmet kalitesi sunmak ve bu başarıyı sürdürebilmek için, yeni bir eğitim programına başladı. Bugüne kadar  seramik alanında gerçekleştirdiği “Usta Eğitim Seminerleri” ile Türkiye’nin farklı şehirlerinde ustalarla buluşan Seramiksan, yurt genelinde daha geniş bir alana, en hızlı şekilde hizmet verebilmek için  yepyeni bir eğitim programı ile mevcut yetkili servis ağını da genişletiyor.

26-27 Kasım tarihlerinde, Seramiksan’ın seramik sağlık gereçleri fabrikasında düzenlenen eğitimlerde, yetkili  servis adaylarına Seramiksan  vitrifiye ürünleri ile ilgili teknik bilgiler, montaj eğitimi, TSE fonksiyon testleri ve sahada karşılaşabilecek durumlarla ilgili uygulamalı eğitimler  verildi. 

Türkiye Satış Müdürü M. Süreyya Çağlar’ın  adaylarla bir araya gelerek şirket tanıtım  sunumu gerçekleştirdiği programda, servis adaylarının hizmet vermeye başlamaları için  ölçme ve değerlendirmeler   yapılarak eğitim programı tamamlandı.

%100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet politikasıyla  hareket eden Seramiksan, Türkiye çapında 200’ü aşkın mağazasıyla müşterilerine kaliteli hizmet vermeye devam ediyor.

Arama Ekranını Kapat
x

Seramiksan'da Ara