Seramiksan’ın Yeni Bayisi Ertanlar Yapı Market Yalova Taşköprü’de Hizmete Açıldı.

10 Temmuz 2023 Pazartesi

Tüm Haberler

Seramik sektörünün yenilikçi markası Seramiksan, bayileri ile Türkiye çapında müşterilerine kaliteli hizmet vermeye devam ediyor. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle Türkiye’deki bayi ağını genişletmeye devam eden Seramiksan’ın, Yalova’daki bayisi Ertanlar Yapı Market düzenlenen muhteşem bir açılış töreniyle Yalova ve bölge halkının halkının hizmetine açıldı. 

7 Temmuz Cuma günü gerçekleşen açılış törenine;   Yalova Valisi Sayın Muammer Erol, Yalova Milletvekilleri Sayın Ahmet Büyükgümüş, Sayın Meliha Akyol, Sayın Tahsin Becan, Yalova Belediye Başkanı Sayın Mustafa Tutuk, Taşköprü Belediye Başkanı Sayın İsmail Arslan, Seramiksan Direktörü Müdürü Sayın M. Süreyya Çağlar, Seramiksan Yöneticileri,  firma ortakları ve çok sayıda davetli katıldı. Seramiksan müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini tek çatı altında hizmet verme hedefiyle oluşturduğu 700 m2’lik yeni showromunda seramik, vitrifiye ve yapı kimyasallarından oluşan geniş ürün portföyünü müşterilerinin beğenisine sunacak. Ertanlar Yapı Market yeni showroomunda, banyolarda İtalyan stilini yansıtan banyo mobilyası markası VOQ ‘un birbirinden farklı dekorasyon tarzlarına hitap eden tasarımlarını da müşterileriyle buluşturacak.

Ertanlar Yapı Market  ortaklarını tebrik eden Seramiksan Direktörü M. Süreyya Çağlar: “Türkiye’nin dört bir yanında Seramiksan markasını başarıyla temsil eden bayilerimiz ile büyük bir aileyiz ve tüm başarılarımızın arkasında bir olmanın, birlik olmanın gücü ve motivasyonu var. Müşteri beklentilerini karşılamanın her geçen gün daha da zorlaştığı günümüzde, yenilikçi, yaratıcı, kaliteli, güler yüzlü ve çözüm üreten bir anlayışla hizmet verme konusunda bayilerimizden yana oldukça şanslı olduğumuzu biliyoruz. Başarımızın aramızdaki bu bağın güçlü olmasına bağlı olduğuna inanıyoruz. Bayimiz Ertanlar Yapı Market ile başlayan iş birliğimizin uzun yıllar devam edeceğine inanıyorum. Türkiye’deki bayi ağımızı genişletmemizi sağlayan yeni mağazamızla, müşterilerimize ulaşarak ürünlerimizi buluşturduğumuz için gururluyuz. Ertanlar Yapı Market’e bol kazançlı günler diliyorum. Seramiksan olarak her zaman tüketiciyi dinleyen ve onların beklentilerini dikkate alan bir marka olarak müşteri memnuniyetine önem veriyoruz. Amacımız koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak.  Artan tüketici ihtiyaçlarına tek çatı altında hizmet verme hedefiyle oluşturduğunuz yeni mağazacılık konseptimizle bugün Türkiye çapında 76 şehirde 240’ı aşkın mağazamız ve 1.000’in üzerinde alt bayimizle hizmet veriyoruz’ ’dedi.  

Arama Ekranını Kapat
x

Seramiksan'da Ara