Usta Eğitim Toplantısı 2

23 Mart 2016 Çarşamba

Tüm Haberler

SERAMİKSAN USTA EĞİTİM SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR!

Seramiksan, bayileri ve saha müdürleri aracılığıyla belirlediği ustalara yönelik eğitimin ikincisi 23 Mart’ta İzmir’de gerçekleştirildi.

Seramiksan Kalite Kontrol Mühendisi Tolga Dönmez tarafından verilen eğitimde katılımcılara, şirket ürünlerinin teknik detaylarından bahsedilerek ürün tanıtımı yapılması, uygulama öncesinde ve sonrasında dikkat edilmesi gereken hususlardan bahsedilmesi, müşteri şikayetlerine sebep olan konular ile ilgili karşılıklı çözümler üretilmesi, müşteri memnuniyetin ve şirket güvenirliliğinin artırılmasını içeren eğitim verildi. Ustalar eğitimdeki konularla ilgili görüşlerini aktardı. 

Eğitimin kapsamında ustalara seramik tiplerinin tanıtılması, ambalaj üzeri bilgiler ve tanımlamalar, uygulamaya başlarken dikkat edilmesi gereken noktalar, döşeme sırasında dikkat edilmesi gereken noktalar, karolarda eğim ve seviye farklılıklarının engellenmesi, karoları keserken dikkat edilmesi gereken noktalar, rölyefli karolarda derz uygulaması, karoların döşemesi ile ilgili eğitim verildi. Katılan ustalara Seramiksan yöneticileri tarafından katılım sertifikası verildi.

Arama Ekranını Kapat
x

Seramiksan'da Ara