SERAMİKSAN’IN YENİ BAYİSİ NİMTAŞ AÇILDI

 Sektörün köklü ve yenilikçi markası Seramiksan showroomlarına Nimtaş’ı da ekledi. Türkiye çapında 200’ü aşkın mağazasıyla müşterilerine kaliteli hizmet veren Seramiksan, bayilerine Nimtaş’ı da ekledi. Seramiksan’ın Soma bayisi Nimtaş’ın açılışı 20 Eylül Çarşamba günü gerçekleşti. 

  
 
 
 
 
 
Açılış törenine Seramiksan Türkiye Satış Müdürü M. Süreyya Çağlar, Seramiksan Pazarlama Müdürü Gül Sağır Aydın,  Seramiksan Yöneticileri, Nimtas İnşaat sahipleri İbrahim Demirel, Mehmet Pınar, Nuri Özcan, Osman Yılmazer ve çok sayıda davetli katıldı. Seramiksan, Nimtaş’ın 210 m² lik yeni showroomunda banyo, mutfak ve tüm yaşam alanları ve kamusal alana için kullanılabilecek seramik, granit karolardan oluşan yüzlerce ürün çeşidi ve benzersiz vitrifiye ürünlerini müşterileriyle buluşturuyor.
 
Nimtaş’ın sahiplerini tebrik eden Seramiksan Türkiye Satış Müdürü M. Süreyya Çağlar: “Bayilerimiz aracılığımızla koşulsuz müşteri memnuniyetini tüm Türkiye’de uyguluyoruz. Seramiksan olarak bayi ağımızı genişletmeye devam ediyoruz. Yeni bayimiz Nimtaş ile verimli işbirliğimizin uzun yıllar devam edeceğine inanıyorum. Nimtaş’a bol kazançlı günler diliyoruz.” dedi.