SeracadXE yenilendi!

18 Şubat 2013 Pazartesi

Tüm Haberler

Evinizi yenilerken riske girmeyin, SeraCAD ile nasıl değişeceğini önceden görün!

Seramik sektörünün öncü markası Seramiksan, 3 boyutlu çizim portalı ve sosyal ağı SeraCAD’i yeniledi. SeraCAD XE, sektör profesyonellerine olduğu kadar tüketicilere de Seramiksan ürünleriyle yaşam alanlarının nasıl değişeceğini görme olanağı sunuyor. SeraCAD’in kolay kurulum ve kullanım imkanı ile çizim programı konusunda bilgi sahibi olmayanlar bile SeraCAD’i rahatlıkla kullanabiliyor.

Seramik sektörünün yenilikçi yaklaşımıyla fark yaratan markası Seramiksan, beğeni toplayan SeraCAD programının yeni versiyonunu devreye aldı. 3 boyutlu tasarım ve sosyal ağ platformu SeraCAD XE, kullanıcı dostu ara yüzüyle sektör profesyonelleri ve tüketicilerin kullanımına hazır.

Yenilenen SeraCAD XE’yi çizim programı hakkında bilgisi olmayanlar bile rahatlıkla kullanabiliyor. Kurulum ve kullanım kolaylığı sunan programla kullanıcılara özgürce tasarım yaparak kendi evrenlerini yaratma imkanı sunuluyor. Kullanıcılar Seramiksan’ın sayısız seramik seçeneği ve kombine edilebilen serileriyle yaşam alanlarının nasıl değişeceğini görebiliyor, risk almadan uygulama sonucunu görmeleri sağlanıyor.

SeraCAD XE’nin yeni ara yüzünde birkaç fare hareketi ile tasarım yapma olanağı bulunuyor. 3 boyutlu çizimde karolar kolaylıkla döşeniyor. Tek bir sağ tıklama ile karolar 90 derece döndürülüyor, karolar rahatlıkla taşınıyor, renk ve doku kriterleri kolayca veriliyor, otomatik döşeme yapılıyor ve tavan ekleniyor. Çoklu delme seçeneği, 3 boyutlu ürünleri tek tuşla aynalama , kolay çizim ve paralel duvarlar için kılavuz çizgiler de programın yeni sürümünde yer alıyor.

SeraCAD XE kullanıcıları, tasarımlarını da Seramiksan’ın Facebook üzerinden paylaşabiliyor, diğer kullanıcıların yorumlarını alabiliyor. Ayrıca sorularını da Facebook üzerinde yanıt alabiliyor. facebook.com/seracadxe

Mimarlar, mühendisler, mimarlık öğrencileri, Seramiksan bayileri ve tüketiciler, ücretsiz SeraCAD XE’yi www.seracad.com adresinden indiriyor, rahatlıkla kullanıyor.

Arama Ekranını Kapat
x

Seramiksan'da Ara